Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kısa ip görmek

Kahve falında kısa ip görmek ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, kudreti ve cesareti bulacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine işarettir.

Kahve falında kısa ip gördüyseniz:

  • Fiziksel veya duygusal sağlığınıza iyi gelecek değişiklikler yapmalısınız.

Kahve falında kısa ip görmek sıkıntılı bir dönemin başlayacağına, kazancın günden güne düşeceğine, ününün çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birini kısa saçlı görmek borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işaret eder.

Kahve falında kısa boylu olmak yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine alamet eder.

Kahve falında saçını kısaltmak toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine delalettir.

Kahve falında başka birini kısa saçlı görmek iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında kısa kıl görmek hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, mutsuz olacağına, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında kısa gömlek giymek üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasını kısa boylu görmek yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına işarettir.