Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvarlarda yılan görmek

Kahve falında duvarlarda yılan görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, çok büyük ve hayırlı işlere girileceğine, özgürlüklerine sahip çıkan fal sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, zahmete ve derde düşeceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, yaşamına renk geleceğine, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına yorulur.

Kahve falında duvarlarda yılan gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizin yerinize bazı şeyler yapmasını bekliyorsanız, güvenmeyin.

Kahve falında duvarda yılan görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine delalettir.

Kahve falında duvarlarda yılan görmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında evin duvarında yılan görmek başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev duvarını yıkmak kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, işlerini yoluna sokacağına delalet etmektedir.

Kahve falında duvarı sıvamak aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine delalettir.

Kahve falında oda duvarı görmek dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çamurla duvar sıvamak büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına delalettir.

Kahve falında duvarlarda rutubet görmek yarınlara bakacağına, borç ödemeye işarettir.