Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok süt görmek

Kahve falında çok süt görmek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, gözünün yaşını sileceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine işaret eder.

Kahve falında çok süt gördüyseniz:

  • Yeni tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Kahve falında süt içmek ve içirmek büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine yorulur.

Kahve falında göğsünde süt olduğunu görmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına delalettir.

Kahve falında bir tas süt görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında süt fabrikası görmek sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına alamet eder.

Kahve falında memesinden süt emzirmek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine delalet eder.

Kahve falında zehirli süt içmek sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine delalettir.

Kahve falında kadının memesinden süt içmek bunalımlı günler geçirileceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine işaret eder.

Kahve falında kova dolusu süt görmek geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına delalet eder.