Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elemanı görmek

Kahve falında elemanı görmek zararların üst üste geleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, başarılarının daim olacağına işaret eder.

Kahve falında elemanı gördüyseniz:

  • Diğerlerine karşı çıkılsa da, siz kendi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte ısrar edebilirsiniz.

Kahve falında elemanını görmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eleman görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında elemanı görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine delalet eder.

Kahve falında eski elemanını görmek zor zamanlar geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına yorulur.