Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekran görmek

Kahve falında ekran görmek işten yana kısmetinin kapanacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, başarısızlıklara düşeceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ekran gördüyseniz:

  • İyi yapılmış bir planınızın zamanlamasında sürpriz değişiklikler olabilir.

Kahve falında telefon ekranının çatladığını görmek büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında büyük ekran televizyon görmek tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ekran görmek kazancın her daim artacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına delalettir.

Kahve falında dev ekran görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında bilgisayar ekranı görmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında telefon ekranının kırıldığını görmek sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bilgisayar ekran görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine delalet eder.