Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cübbe görmek

Kahve falında cübbe görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, destek göreceğine, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, bilgi sahibi olacağına, zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında cübbe gördüyseniz:

  • Gerek iş, gerek zevk için yolculuk yapabilirsiniz.

Kahve falında cübbeli ahmet hoca görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yeşil cübbeli birini görmek özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına inanılır.

Kahve falında beyaz cübbe görmek bir sebeple fal sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına işarettir.

Kahve falında cübbeyle namaz kılmak yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, şansının açık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cübbeli avukat görmek isabetli adımlar atılacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kep ve cübbe giymek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında savcı cübbesi giymek ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi cübbe görmek iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya tabir olunur.