Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirli yorgan görmek

Kahve falında kirli yorgan görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken fal sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendisi paralayacağına, küslerin ve dargınların barışacağına yorulur.

Kahve falında kirli yorgan gördüyseniz:

  • Tatmin edici görünmeyen ilişki veya anlaşmaları gözden geçirmeniz gerekebilir.

Kahve falında kirli yorgan yıkamak eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yorganın kirlendiğini görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kirli yatak yorgan görmek huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine rivayet eder.

Kahve falında kirli yorgan atmak sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine alamet eder.

Kahve falında kirli yorgan görmek işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında kirmizi yorgan görmek yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında elyaf yorgan görmek kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında yorganin altina saklanmak canını ve malını hiçe sayacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine alamet eder.