Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında adalar görmek

Kahve falında adalar görmek maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, kolaylıklara kavuşacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında adalar gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan işaretler veya aldığınız sinyaller sizi çok fazla tatmin etmeyebilir.

Kahve falında adaçayı toplamak kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında adaçayı görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına yorulur.

Kahve falında kıbrıs adasını görmek herkesin önünde olacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına işarettir.

Kahve falında denizin ortasında ada görmek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine tabir olunur.

Kahve falında adana dürüm görmek kararlarına saygı duyulacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına işaret eder.

Kahve falında adana kebab görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında ıssız ada görmek yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına işaret eder.

Kahve falında adana yemek eline çok büyük kazanç geçeceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine alamet eder.