Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gemiler görmek

Kahve falında gemiler görmek çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına işarettir.

Kahve falında gemiler gördüyseniz:

  • Her şeyin sizin yararınıza geliştiğini göreceksiniz.

Kahve falında hızlı giden gemiye binmek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gemiye bindiğini görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına rivayet eder.

Kahve falında karada gemi görmek ahiret inancına göre yaşanacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gemici olmak yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına tabir olunur.

Kahve falında yük gemisi görmek kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gemi ve dalga görmek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına delalettir.

Kahve falında gemide asker görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına inanılır.

Kahve falında gemiden karaya düşmek büyük atılımların yapılacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına tabir olunur.