Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında engelli görmek

Kahve falında engelli görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına işaret eder.

Kahve falında engelli gördüyseniz:

  • Çevrenizde sizi gitmek istediğiniz yönünün tam tersi istikamette gitmeye iknaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında yürüme engelli birini görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında camide namaz kılarken engellenmek bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına yorulur.

Kahve falında namaz kılarken engellenmek bir anda karamsarlığa kapılacak olan fal sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında engellinin yürüdüğünü görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına yorulur.

Kahve falında yürüme engelli görmek olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında engelli bebek doğurmak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına delalet eder.

Kahve falında engelden geçmek kendine olan güvenini yitireceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında namaza engel olmak maddi olarak çok rahat edeceğine, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan fal, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri fal sahibini arkadan vurmak için kullanacağına yorulmaktadır.