Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anasını görmek

Kahve falında anasını görmek hasretliklerin bir araya geleceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir şeyden zarar görmeye, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına inanılır.

Kahve falında anasını gördüyseniz:

  • Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır.

Kahve falında meryem ana görmek hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine işarettir.

Kahve falında anadan üryan görmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine delalet eder.

Kahve falında ölmüş ana ve babayı görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ana yolda yürümek eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine rivayet eder.

Kahve falında ana görmek bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz deniz anası görmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ana rahmi görmek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına yorulur.

Kahve falında kendini anadan doğma görmek saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına delalet eder.