Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı benekli yılan görmek

Kahve falında sarı benekli yılan görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı benekli yılan gördüyseniz:

  • Geçmişte sizi işsiz bırakan ya da iş yapmıyor gibi gösteren askıda kalmış başlıkların üzerine gitmelisiniz.

Kahve falında siyah sarı benekli yılan görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine delalet eder.

Kahve falında sarı siyah benekli yılan görmek büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına delalettir.

Kahve falında benekli sarı yılan görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, işini büyüteceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı benekli yılan görmek maddi açıdan ferahlayacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında benekli yılan görmek ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalet eder.

Kahve falında siyah benekli yılan görmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı benekli yılan görmek mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz benekli yılan görmek çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına yorulur.