Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıçını görmek

Kahve falında kıçını görmek birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, ticaret ehli olacağına, kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine alamet eder.

Kahve falında kıçını gördüyseniz:

  • Bazı kişilerle ilişkilerinizi veya bazı işlerinizi sürdürüp sürdürmeme kararı alabilirsiniz.

Kahve falında kıçının büyüdüğünü görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kıçından vurulmak büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, iyi geçiminin devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kıçını silmek çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kıçını görmek dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine işaret eder.

Kahve falında kıçta kıl görmek sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına inanılır.

Kahve falında kıçını büyük görmek hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına, ileride çok zengin biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıçını göstermek büyük başarıya ulaşılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında kendi kıçını görmek daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına tabir olunur.