Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dev fil görmek

Kahve falında dev fil görmek yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalettir.

Kahve falında dev fil gördüyseniz:

  • Sempatikliğinizi korumalı, politik olmalı, yüzleşilmesi gereken durumlardan kaçınmalısınız.

Kahve falında dev fil görmek uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına işarettir.

Kahve falında dev karga görmek huzurlu bir insan olacağına, işveren pozisyonuna geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dev dalgaları izlemek rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil dev görmek isteklerinin gerçekleşeceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında dev böcek görmek kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, kararlar alacağına işaret eder.

Kahve falında dev insan görmek iyi geçiminin devam edeceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine delalet eder.

Kahve falında dev inek görmek yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, genç, deneyimsiz kişilere her zaman fikir olarak destekte bulunup, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine tabir olunur.

Kahve falında dev kurbağa görmek gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına alamet eder.