Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolonya görmek

Kahve falında kolonya görmek aile üyelerinden veya kişinin kendisi ile ilgili sağlık sorunlarına yönelik haberler alınacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, fal sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kolonya gördüyseniz:

  • Sakin kalmaya çalışın.

Kahve falında saça kolonya sürmek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında boş kolonya şişesi görmek keyfin ve huzurun yerinde olacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebek kolonyası görmek hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına rivayet eder.

Kahve falında limon kolonyası koklamak sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, çok iyi giden işlerin duracağına işaret eder.

Kahve falında kolonya satın almak herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında kolonya koklamak maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gül kolonyası görmek Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kolonya içmek fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına tabir olunur.