Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çuvalı görmek

Kahve falında çuvalı görmek uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, haneden birinin ayrılacağına, falı kapatan kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine inanılır.

Kahve falında çuvalı gördüyseniz:

  • Değilse, bazı şeylerin hazır hale gelmesi için beklemeniz gerekiyor.

Kahve falında buğday çuvalı taşımak yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çuval un görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çuvalda mısır görmek hayırlı haberler alacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında bir çuval elma görmek iç dünyanızın sakinleşeceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında iki çuval altın görmek böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, mallarının eksileceğine işaret eder.

Kahve falında çuvalda kömür görmek kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, borçlarının azalacağına, yükünün hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çuvalda çekirdek görmek ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çuvallar dolusu buğday görmek sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.