Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kayısı ağacı sulamak

Kahve falında kayısı ağacı sulamak kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal sahibinin huzurlu olacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, sermayesinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında kayısı ağacı sulamak gördüyseniz:

  • Diğer seçeneklerin veya adayların ortaya çıktığına şahit olabilirsiniz.

Kahve falında kayısı ağacı sulamak rahat bir hayatın kapısının açılacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan kayısı almak üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kayısı ağacında kayısı görmek fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, biraz dinleneceğine alamet eder.

Kahve falında kayısı dolu ağaç görmek her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağaçtan kayısı toplamak sözlerinden çıkmayacağına, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına inanılır.

Kahve falında çiçek açmış kayısı ağacı görmek zor durumda kalınacağına, sermayesini riske etmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kayısı ağacına çıkmak düşmanlar tarafından zarar göreceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ağaçta kayısı görmek endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına inanılır.