Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi köpeğini sevmek

Kahve falında kendi köpeğini sevmek pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, ev sahibi olunacağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kendi köpeğini sevmek gördüyseniz:

  • Bazı kararlar almanız gerekebilir.

Kahve falında köpek balığı sevmek arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, suç işleyeceğine inanılır.

Kahve falında yavru köpek sevdiğini görmek tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, bir süre bu duruma çare bulamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz köpek yavrusu sevmek işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine alamet eder.

Kahve falında kedi ve köpek sevmek mutlu ve huzurlu olacağına, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında yavru köpeği sevmek rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, hastalığının düzeleceğine işarettir.

Kahve falında köpek sevmek beslemek onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, şaşkın olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpeğin sevdiğini görmek aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dişi köpek sevmek kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına rivayet eder.