Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sushi görmek

Kahve falında sushi görmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, kazancının iki kat artacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine alamet eder.

Kahve falında sushi gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Kahve falında suyun kesilmesi görmek yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına işarettir.

Kahve falında balkondan su dökmek üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, bir sebeple fal sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına alamet eder.

Kahve falında suyun içinde saç görmek işlerin bu yüzden epey aksayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölümsüzlük suyu içmek sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında suyla temizlik yaptığını görmek iş hayatındaki başarılarının artacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında içi su dolu ayakkabı görmek kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında turuncu su görmek mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında temiz su ve balık görmek elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına inanılır.