Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kumbara görmek

Kahve falında kumbara görmek kişinin tüm hayatının değişeceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, kazanç elde edeceğine, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına işarettir.

Kahve falında kumbara gördüyseniz:

  • Bazı kararlar almadan önce sorular sormalısınız.

Kahve falında bozuk paraları kumbaraya atmak müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kumbara görmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, kazançlı işlere gireceğine, elinin bolluğa kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kumbaraya para atmak kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, kişinin rahat edeceğine işarettir.

Kahve falında boş kumbara görmek düze çıkacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında kumbarada kağıt para görmek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına delalet eder.

Kahve falında kumbaraya bozuk para atmak parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında para dolu kumbara görmek elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, keyifli sohbetler edeceğine delalettir.

Kahve falında kumbaraya kağıt para atmak çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine yorulur.