Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendi cenaze törenini görmek

Kahve falında kendi cenaze törenini görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, insan sevindireceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, hayırlı yollara gireceğine yorulur.

Kahve falında kendi cenaze törenini gördüyseniz:

  • Kendinizi rahatsız hissettiğiniz konular olabilir.

Kahve falında cenaze töreni görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine alamet eder.

Kahve falında cenaze törenine gitmek çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, önemli bir makama terfi alacağına yorulur.

Kahve falında cenaze töreninde bulunmak zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, övgü dolu sözler duyacağına tabir olunur.

Kahve falında cenaze törenine katılmak makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında kendi cenaze törenini görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına yorulur.

Kahve falında askeri cenaze töreni görmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, kem gözlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında hristiyan cenaze töreni görmek tatsız durumlar yaşanacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine rivayet eder.

Kahve falında ödül töreni görmek kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine işarettir.