Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında filmi görmek

Kahve falında filmi görmek atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında filmi gördüyseniz:

  • Evle ilgili beklenmedik durumlar duygusal anlamda sıkıntılara neden olabilir.

Kahve falında film çevirmek sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına alamet eder.

Kahve falında film çektirmek aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında film çekimi görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine yorulur.

Kahve falında korku filmi görmek değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında açık film izlemek arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir filmin içinde olmak tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına delalettir.

Kahve falında çizgi film görmek kötü günlerin geride kalacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına işarettir.

Kahve falında çizgi film karakteri görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına tabir olunur.