Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ejderhaya binmek

Kahve falında ejderhaya binmek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına tabir olunur.

Kahve falında ejderhaya binmek gördüyseniz:

  • Sizi destekleyen veya alkışlayan kişiler istediğiniz şekilde davranmanızın veya istediğiniz yolda ilerlemenizin önünü açabilirler.

Kahve falında ejderhaya binmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında denizde ejderha görmek özgürlüklerine sahip çıkan fal sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ejderha kafası görmek sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ejderha yumurtası görmek sağlığının bozulacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ejderha ateşi görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine işaret eder.

Kahve falında iki başlı ejderha görmek büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine inanılır.

Kahve falında altın ejderha görmek büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük ejderha görmek iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, bunalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine tabir olunur.