Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üstad görmek

Kahve falında üstad görmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üstad gördüyseniz:

  • Bazı kişiler belli şekillerde davranmanız için size baskı uygulayabilirler.

Kahve falında üstad bediüzzamanı görmek geleceğe dair planlar yapacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet eder.

Kahve falında üstadımızı görmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında üstadı görmek yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üstad görmek ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, hedeflere ulaşılacağına işarettir.

Kahve falında üstadın elini öpmek maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına işaret eder.