Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kayıp birini bulmak

Kahve falında kayıp birini bulmak borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, her zaman fal sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kayıp birini bulmak gördüyseniz:

  • Boşa zaman geçirmek endişelenmenize neden olabilir.

Kahve falında kayıp anahtarı bulmak sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kayıp birini bulmak aşının da çoğalacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine alamet eder.

Kahve falında kayıp yüzüğünü bulmak verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan fal, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kayıp çocuğu bulmak huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüküm süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kayıp eşyayı bulmak kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kayıp çorap bulmak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına yorulur.

Kahve falında kayıp cüzdan bulmak zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında başkasının kayıp eşyasını bulmak yeni bir kazanç kapısı açılacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına rivayet etmektedir.