Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şerit görmek

Kahve falında şerit görmek kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, huzurlu bir insan olacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine işarettir.

Kahve falında şerit gördüyseniz:

  • Hoş olmayan değişiklikler belirsizliklere veya kararsızlıklara neden oluyor.

Kahve falında şerit görmek yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalettir.

Kahve falında şerit metre görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çift şeritli yol görmek işten ve güçten el etek çekileceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında yol şeridi görmek gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, hiçbir sorun yaşanmayacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı şerit görmek sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ters şeride girmek olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, yatırımlarının kar getireceğine delalet eder.

Kahve falında ters şeritten gitmek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında film şeridi görmek kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, başarısız olacağına rivayet etmektedir.