Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında malzeme taşımak

Kahve falında malzeme taşımak yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında malzeme taşımak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin istekleri konusunda kafanız net olmayabilir.

Kahve falında malzeme taşımak eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında aşure malzemesi almak parasını ve işini kaybedeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında kına malzemeleri görmek çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında makyaj malzemesi hediye almak kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına inanılır.

Kahve falında makyaj malzemesi görmek bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında hac malzemesi görmek çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine alamet eder.

Kahve falında bebek malzemeleri görmek eğlenceli mekânlara gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında pasta malzemeleri görmek içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına delalettir.