Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavga görmek

Kahve falında kavga görmek kötü gidişe dur denileceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, maddi kayıpların olacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine işaret eder.

Kahve falında kavga gördüyseniz:

  • Size en fazla uyan yoldan ilerlemelisiniz.

Kahve falında karanlıkta kavga etmek sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalettir.

Kahve falında kaynanayla kavga etmek dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında kavga eden kediler görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir erkekle kavga etmek insanlar arasında yüceleceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında patronla kavga ettiğini görmek çalışmaların büyük getirileri olacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisiyle kavga etmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başbakanla kavga etmek çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına tabir olunur.

Kahve falında babanın kavga ettiğini görmek ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine tabir olunur.