Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beddua görmek

Kahve falında beddua görmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, iyileşeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına alamet eder.

Kahve falında beddua gördüyseniz:

  • Gerek iş, gerek duygusal hayatınızda yeniliklere açıksınız.

Kahve falında beddua ettiğini görmek büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına işaret eder.

Kahve falında bir kadına beddua etmek ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliye beddua etmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına delalet eder.

Kahve falında beddua görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, hastalığının düzeleceğine işarettir.

Kahve falında annesine beddua etmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında birinin bedduasını almak daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak fal sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına tabir olunur.

Kahve falında birisine beddua etmek gelir kaynaklarının yok olacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında düşmana beddua etmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine alamet eder.