Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaşını kestiğini görmek

Kahve falında kaşını kestiğini görmek her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına, elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kaşını kestiğini gördüyseniz:

  • Erkek arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir ortamda bulunmanız olasıdır.

Kahve falında kaş kestirmek sıkıntı dolu günler yaşanacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında kaşını kestiğini görmek maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaşlarını kestiğini görmek işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine inanılır.

Kahve falında kaşını inceltmek tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kaşları almak yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına delalettir.

Kahve falında kaşlarını yolmak iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine delalet eder.

Kahve falında kaşlarını döküldüğünü görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, sahip olunan gücün kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kaşın döküldüğünü görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine delalettir.