Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koruma görmek

Kahve falında koruma görmek çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında koruma gördüyseniz:

  • Bazı adımlar atılması gerekiyor.

Kahve falında sigara koru görmek kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında koruma olmak düşmanlar tarafından zarar göreceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Kahve falında kendini koruma olarak görmek artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Kahve falında cumhurbaşkanı koruması olmak sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına delalet eder.

Kahve falında kömür koru görmek fal sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başbakanın koruması olmak aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koru görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine yorulur.

Kahve falında başbakana korumalık yapmak rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine işaret eder.