Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında göbek görmek

Kahve falında göbek görmek kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, işlerinde aksama olacağına, sevinçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında göbek gördüyseniz:

  • Hiçbir konuya yalnız devam etmeniz gerekmiyor.

Kahve falında göbeği kanamak çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kuzu göbeği toplamak anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına inanılır.

Kahve falında göbekte ben görmek muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına işaret eder.

Kahve falında göbek okşamak farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göbekten iğne olmak amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine işarettir.

Kahve falında bebeğin göbek bağını bağlamak kasasının daha çok para dolacağına, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine delalettir.

Kahve falında göbek kılı görmek çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına tabir olunur.

Kahve falında hamile kadın göbeği görmek eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine delalettir.