Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hazine görmek

Kahve falında hazine görmek neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hazine gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar, üzerinde uzlaşılması gereken konular veya yapılması gereken düzenlemelerde sizin girişimde bulunmanız gerekebilir.

Kahve falında denizde hazine aramak buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında mezarda hazine bulmak herkesin desteğinin alınacağına, kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında hazine bulmak var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına yorulur.

Kahve falında hazine sandığı bulmak aniden evlilik kararı alacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında denizden hazine çıkarmak kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, hiç beklemeyen bir anda kötü haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında devlet hazinesi görmek işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına delalettir.

Kahve falında hazine yeri görmek sıhhat ve moral bulacağına, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına rivayet eder.

Kahve falında hazine sandığı görmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına delalettir.