Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç koç görmek

Kahve falında üç koç görmek istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, zenginliğe sahip olunacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına rivayet eder.

Kahve falında üç koç gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

Kahve falında birinin koç kestiğini görmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında koç sürüsü görmek büyük miktarda kazanç sağlayacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz koç görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına tabir olunur.

Kahve falında koç indiğini görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölü koç görmek bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında koçtan kaçtığını görmek yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına delalettir.

Kahve falında koç hediye edildiğini görmek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, bolluk içinde yaşayacağına yorulur.

Kahve falında koç kafası görmek bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına işarettir.