Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hapishaneyi görmek

Kahve falında hapishaneyi görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, şansının hep açık olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, doyasıya hasret gidereceğine, ümitlerinin son bulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, bazı adımlar atacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine işaret eder.

Kahve falında hapishaneyi gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı doğru planlayabilmek için zamana ihtiyacınız var.

Kahve falında başka birinin hapishaneye girdiğini görmek eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini hapishanede görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yakınını hapishane görmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, iş yeri sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında çocuğunu hapishane görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölen birini hapishanede görmek işlerlik kazanıp insanla dolacağına, maddi ve manevi olarak yıkılacağına inanılır.

Kahve falında hapishaneye düşmek tazeleneceğine ve şifa bulacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına işaret eder.

Kahve falında hapishane görmek dişi zorla çekiliyorsa mallarının haciz edileceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında hapishanede gezmek yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine yorulur.