Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güler görmek

Kahve falında güler görmek ömrünün uzun olacağına ve fal sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, masrafların altında kalacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında güler gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilere, evinize veya ailenize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Kahve falında gül dalı koparmak kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, koyu muhabbette kalacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil gül almak falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, maneviyata yöneleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gül fidanı sökmek mutsuz olacağına, üzüleceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında cumhurbaşkanı abdullah gülü görmek kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gül resmi görmek yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birini gülerek görmek korkularını yeneceğine, zor bir işe girileceğine işarettir.

Kahve falında pembe gül buketi görmek aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sarı gül toplamak ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, bu sayede sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine işaret eder.