Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalıp çikolata görmek

Kahve falında kalıp çikolata görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, canının sıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalıp çikolata gördüyseniz:

  • Bazı kişilere akılcı tavsiyelerde bulunurken ya da fikir vermeye çalışırken yanlış bir görünüm verebilirsiniz ya da karşınızdaki kişiden kurtulmanız zor olabilir.

Kahve falında kalıp çikolata görmek aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asansörde kalıp kurtulmak eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında kek kalıbı görmek kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil kalıp sabun görmek gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine delalettir.

Kahve falında elbise kalıbı görmek daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, gelirin tükeneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir kalıp sabun görmek sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bir kalıp peynir görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına delalettir.

Kahve falında sabun kalıpları görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine işarettir.