Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birini camdan atlarken görmek

Kahve falında birini camdan atlarken görmek çarelere ve çözümlere kavuşacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birini camdan atlarken gördüyseniz:

  • Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız.

Kahve falında camdan atlayan birini görmek ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine, hayata karşı cesaretleneceğine işaret eder.

Kahve falında taş atıp cam kırmak borçlarının azalacağına, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında camdan atlayan görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına tabir olunur.

Kahve falında camdan atlamaya çalışmak yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında camdan atlayarak kaçmak eşlerin muhabbetinin artacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birini camdan atlarken görmek çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında camdan bakmak hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine rivayet eder.

Kahve falında erkeğin cam sildiğini görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine alamet etmektedir.