Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında enişte görmek

Kahve falında enişte görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına işaret eder.

Kahve falında enişte gördüyseniz:

  • Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız.

Kahve falında ölen enişte görmek işlerinin bu yüzden aksayacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine işaret eder.

Kahve falında teyze enişte görmek sorumlulukların azalacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına işarettir.

Kahve falında enişte dövmek geçmişi unutup geleceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında enişte ve abla görmek iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Kahve falında enişteyi öpmek verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eniştesiyle evlendiğini görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında enişteden para almak sahip olduklarının kıymetini bileceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına yorulur.

Kahve falında enişteyle yatmak ortalığın güllük gülistanlık olacağına, hayatının zaferlerle dolacağına yorulur.