Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sığ denize girmek

Kahve falında sığ denize girmek yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, ticaretinin ilerleyeceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, endişelerin sona ereceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sığ denize girmek gördüyseniz:

  • Genelde olayların gelişiminde kendinize hakim olabiliyorsunuz.

Kahve falında sığ denize girmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sığ denize atlamak neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında sığ denizde yürümek dertlerin dermanının bulunacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına rivayet eder.

Kahve falında sığ deniz görmek kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Kahve falında sığı deniz görmek rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine delalet eder.

Kahve falında sığ denizde yüzmek dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sığ bir deniz görmek insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına delalet eder.

Kahve falında sığ denizde yüzdüğünü görmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına yorulmaktadır.