Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tereyağ görmek

Kahve falında tereyağ görmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, fal sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, bir ömür olacağına delalettir.

Kahve falında tereyağ gördüyseniz:

  • Şimdi doğru anlayıp anlamadıklarını merak ediyor olabilirsiniz.

Kahve falında tereyağ sürmek işinin gücünün hep rast gideceğine, yakın zaman içinde kazancının artacağına tabir olunur.

Kahve falında tereyağ ekmek yemek ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, çok daha büyük adımların atılacağına delalet eder.

Kahve falında tereyağ eritmek hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, kıtlığın meydana geleceğine delalettir.

Kahve falında tereyağ yemek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tereyağlı yumurta yemek büyük hatalar yapacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına işaret eder.

Kahve falında tere ekmek kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tereyağ görmek huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine inanılır.

Kahve falında küflenmiş tereyağ görmek sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına işarettir.