Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çamurlu bilezik görmek

Kahve falında çamurlu bilezik görmek tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, maddi gücünün de daimi olacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, ün sahibi birisi olunacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çamurlu bilezik gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda yeni düzenlemeler yapılması veya bazı anlaşmaların yeniden düzenlenmesi gerekebilir.

Kahve falında çamurlu bilezik görmek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bilezik ve yüzük bulmak ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında bilezikler görmek rahat bir hayatı olacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine yorulur.

Kahve falında altın bilezik çıkarmak çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında altın burma bilezik takmak çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında üç tane altın bilezik takmak yeni başlangıçların yapılacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına yorulur.

Kahve falında altın bilezik bozdurduğunu görmek çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın kolye ve bilezik görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine işarettir.