Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında idrarını yapan bebek görmek

Kahve falında idrarını yapan bebek görmek sağlığından ve ağız tadından olacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, manevi olarak ferahlayacağınıza, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında idrarını yapan bebek gördüyseniz:

  • Aşırı çalışmak veya arzu ettiğiniz rakamlarda gelir elde edememekse sizi aşağı çekebilir.

Kahve falında idrarını yapan bebek görmek barış için adım atacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğin idrar yaptığını görmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında bebek idrarı görmek yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında idrar testi görmek geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına alamet eder.

Kahve falında idrar kesesi görmek büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında idrar kaçırmak yoluna pek çok engelin çıkacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında idrar yaptırmak işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına rivayet eder.

Kahve falında idrar tutmak verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine delalet etmektedir.