Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ıstavroz çıkarmak

Kahve falında ıstavroz çıkarmak sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, arasında düşmanlık olan kişilerle düşmanlığı ve küslüğü kaldıracağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ıstavroz çıkarmak gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkileriniz dedikodular yüzünden bozulabilir.

Kahve falında ıstavroz çıkarmak çok rahat bir hayata adım atacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine işaret eder.

Kahve falında evi ıslatmak üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında ıslanmış ayakkabı görmek gönül kapılarını açacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına delalettir.

Kahve falında ıslanmış pirinç görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına delalettir.

Kahve falında kuru fasulye ıslatmak eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birbirini ıslatmak kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ıslanmış köpek görmek çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasını ıslatmak hem yaşama olan inancına kavuşacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine tabir olunur.