Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında demir duvar görmek

Kahve falında demir duvar görmek daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, haksızlığa uğranacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında demir duvar gördüyseniz:

  • Rekabet ortamına çekilebilirsiniz.

Kahve falında demir duvar görmek neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz demir görmek yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, Kuran hafızı olmaya yorumlanan fal, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına alamet eder.

Kahve falında demir kutu görmek kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında demir satmak ünleneceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına tabir olunur.

Kahve falında eline demir almak işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Kahve falında boş demir beşik görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında demir pencere görmek hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında demir köprü yapmak uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına yorulmaktadır.