Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüksek görmek

Kahve falında yüksek görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına yorulur.

Kahve falında yüksek gördüyseniz:

  • En azından, ilerlemek veya başarı elde etmek istediğiniz konularda kendinize güveniyor gibi yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında yüksek tepede olduğunu görmek hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında yüksek bi yerde oturmak hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek gemiye binmek türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye rivayet eder.

Kahve falında yüksek bir tepeden denize bakmak haksızlık edeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında yüksek bir köprüde olmak onları rahat ettireceğine, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz yüksek topuklu ayakkabı giymek bazı kayıplar olabileceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine inanılır.

Kahve falında yükseklerde dolaşmak her geçen gün başarılarının artacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında sınavdan yüksek almak aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine tabir olunur.