Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük bir kapıdan geçmek

Kahve falında büyük bir kapıdan geçmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, ticarete adım atacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük bir kapıdan geçmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları sürekli erteleyen veya planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilirler.

Kahve falında büyük kapıdan geçmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Kahve falında büyük bir kapıdan geçmek zarar göreceğini bile bile bazı çalışmalar yapmak için adımlar atacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz bir kapıdan geçmek yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından sevileceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir kapıdan geçmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında açık kapıdan geçmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cam kapıdan geçmek hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, yeni işlerin geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil kapıdan geçmek işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, şeytana uyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sınır kapısından geçmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına yorulmaktadır.