Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annenin öleceğini öğrenmek

Kahve falında annenin öleceğini öğrenmek geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında annenin öleceğini öğrenmek gördüyseniz:

  • Sizi aşağı çeken veya yavaşlatan konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

Kahve falında annenin öldüğünü öğrenmek onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına işarettir.

Kahve falında annemin hamile olduğunu öğrenmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Kahve falında annenin kanser olduğunu öğrenmek pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine delalettir.

Kahve falında annesinin hamile olduğunu öğrenmek üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine inanılır.

Kahve falında annenin hasta olduğunu öğrenmek iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine işaret eder.

Kahve falında annenin öleceğini öğrenmek artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında araba kullanmayı öğrenmek çekilen yükün hafifleyeceğine, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında başkasını hamile olduğunu öğrenmek maneviyata yöneleceğine, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına işaret eder.