Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevinçli haber almak

Kahve falında sevinçli haber almak sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında sevinçli haber almak gördüyseniz:

  • Kontrolünü kaybeden veya iniş çıkışlı hareketleri olan kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve falında sevinçli haber almak zafer ve bol kazanç getireceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevinçli bir haber almak tekin olmayan işlere girileceğine, tatsızlık olacağına delalettir.

Kahve falında sevinçten ağlamak hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini çok sevinçli görmek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevinçten ağlayan birini görmek kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına yorulur.

Kahve falında sevinç gözyaşı görmek geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini sevinçli görmek Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına alamet eder.

Kahve falında birinin sevinçten ağladığını görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına yorulmaktadır.