Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mevki kaybetmek

Kahve falında mevki kaybetmek ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine tabir olunur.

Kahve falında mevki kaybetmek gördüyseniz:

  • Maddi bir karar, anlaşma ya da yatırım yapılacak görüşmeler sonrası netlik kazanabilir.

Kahve falında mevki kaybetmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek mevkiye atanmak zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birini yüksek mevkide görmek fal sahibinin uyarı alabileceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına tabir olunur.

Kahve falında mevki sahibi insanlar görmek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında mevki görmek sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında mevki yükselmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında kendini yüksek mevkide görmek duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine delalettir.

Kahve falında yüksek mevkide birini görmek karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına delalet eder.